Nieuws
Roze Lezing 18 oktober 2015
08-09-2015 16:54
Roze Lezing 2015 zondag 18 oktober 15.30 uur
“Iedereen is anders, gelukkig wel!”

Seksuele diversiteit op school en thuis door Heleen de Boer voorzitter LKP en Marianne Welten voormalig coördinator LCC-projecten.
Welkom: 15.00 uur.
Lezing en presentatie: 15.30 uur.
Vesper in de kapel: 17.00 uur.
Plaats van samenkomst:
Karmelklooster Drachten
Burgemeester Wuiteweg 162
9203 KP Drachten
Protected email address
Rockfan gezocht.
31-08-2015 18:23
ROCKFAN GEZOCHT! rockdienst 27 september 2015.pdf
Rocken in de kerk? Ja natuurlijk! Zondagavond 27 september vindt er in “De Hege Stins” om 19.00 uur een U2 Rockdienst plaats! Pop-dominee Jan Andries de Boer leidt deze dienst. Een rockdienst is een gewone kerkdienst, waarin de gebruikelijke liederen (psalmen en gezangen) zijn omgewisseld voor de songs van U2. De tekst van een song past bij het moment in de dienst. Bovendien zit er een thematiek in, die ook in de bijbel voorkomt. Bijbellezingen en songs vullen elkaar aan.
Het thema is “Pride”. De nieuwe U2-dienst is erg goed geworden. Sowieso is de tracklist geweldig, maar er zit ook een boodschap en een uitdaging in, die zich precies richt op de onvoorstelbaar barbaarse dingen, waarmee de wereld vandaag de dag te maken heeft. Kan de wereld, die als christelijke wereld in het vizier van moslim-extremisten ligt, wellicht een christelijk antwoord geven – in acht genomen dat Jezus van de volstrekte geweldloosheid is?
Theologische Vorming
31-08-2015 18:23
Geloven is volgens veel mensen iets van vroeger. Voor veel christenen is het moeilijk uit te leggen wat geloven inhoudt. Zo dreigen we met elkaar steeds meer het contact te verliezen met één van de belangrijkste bronnen van onze cultuur. Dat is jammer, want de christelijke traditie heeft heel wat te bieden. Ook als het gaat om de grote uitdagingen van onze tijd waarop we als moderne samenleving het antwoord schuldig blijven. Zoals migratie, het samenleven met andere religies en culturen en de ecologische crisis. De cursus Theologische Vorming nodigt u daarom uit tot een hernieuwde kennismaking met de christelijke traditie. In kleine groepen (10 – 15 personen) en onder leiding van deskundige docenten je verdiepen in Oude en Nieuwe Testament en in hoe die geschriften mensen tot de op de dag van vandaag inspireren. We starten op 22 september met een open avond. Gastspreker is de theoloog van het jaar, bisschop Gerard de Korte. Meer weten? Kijk op : www.theologischevorming.eu
Adri Terlouw,
Hearewei 35,
9035 EJ Dronrijp
0517 233606-06 12516488
Protected email address
9de Nieuwsbrief van Yvonne
24-08-2015 14:19
Bijgaand de negende nieuwsbrief van Yvonne goes Uganda.
Hierin het laatste nieuws van Yvonne. Veel leesplezier!
Op 31 augustus is Yvonne jarig. Misschien is het leuk even wat van je te laten horen via mail, Facebook of app.
Met vriendelijke groet
Namens het Thuisfrontteam
Anita
Nr 9 aug 2015.pdf
Informatieavond Jongvolwassenen
13-08-2015 11:24
Priesters en Profeten. Jongvolwassenen seizoen 2015-2016. Informatieavond op 27 september 2015, De Hege Stins, 20:00 uur