Nieuwsberichten
Een heitje voor een karweitje
08-06-2019 17:56
Ghana Jeugd heeft de volgende actie voor u: heitje voor een karweitje
Kerkdienst 9 juni
08-06-2019 17:38
De dienst van morgen is in de DHS en niet op het Kaatsveld vanwege de vele regen van vandaag.
Ghana jongeren 15 juni DHS
01-06-2019 13:13
Stiens Got Talent avond
Aanmelden: Protected email address

Ronald Ars 8 juni: DEZE AVOND GAAT NIET DOOR. Er zijn te weinig aanmeldingen.
Geen Internet DHS
28-05-2019 17:17
Geen internet
Vanwege een verkeerde planning kunnen we de komende weken geen kerkdienst op internet uitzenden. De verbinding tussen internet en De Hege Stins is verbroken. Het spijt ons oprecht maar wij kunnen het op korte termijn niet oplossen. We zullen er alles aan doen om deze verbinding zo spoedig mogelijk weer tot stand te brengen en we zullen u op de hoogte houden.
Beamteams.
Regulier onderhoud St. Vituskerk
27-05-2019 17:06
Regulier onderhoud St. Vituskerk

Net als andere gebouwen heeft ook onze St. Vituskerk onderhoud nodig. Omdat het een rijksmonument is wordt voor elke 6 jaar een zogenaamd ‘instandhoudingsplan’ opgesteld door het Rijk. Hierin staan de noodzakelijke werkzaamheden die binnen die periode moeten worden opgepakt om het gebouw in stand te houden. We ontvangen subsidie voor de werkzaamheden en ook door ons als kerk wordt hiervoor jaarlijks een bedrag gereserveerd. Afgelopen tijd zijn bedrijven gevraagd een offerte te maken en er is een keuze gemaakt. In dit traject worden we ondersteund door SBKG (Stichting Beheer Kerkelijke Gebouwen). Wat gaat er gebeuren?Er zijn al zaken uitgevoerd zoals onderhoud aan het orgel. Komende tijd zijn het grotendeels bouwkundige zaken aan de buitenkant zoals herstel voegwerk; in het gebouw wordt de stuclaag op de muren hersteld en opnieuw gesausd. Wat betekend dit? Vanaf dit weekend is de kerk gesloten voor gebruik. De planning is dat alles eind juni is afgerond. De aannemer is al gestart met voorbereidende werkzaamheden.
Dit betekend dat de diensten van Hemelvaartsdag (30 mei) en zondag 2 juni niet in de St. Vituskerk worden gehouden maar in De Hege Stins. We zullen dit ook vermelden via de gebruikelijke kanalen. (infoblad, website, SO).
We houden u de komende tijd op de hoogte van de vorderingen. Mocht u vragen hebben dan kunt u het College van Kerkrentmeesters benaderen.