Nieuwsberichten
Kerstconcert met Reflection
05-12-2011 21:49
Dit jaar verzorgt gospelkoor Reflection uit Tollebeek het kerstconcert. Thema van deze dienst zal zijn “Meer dan 2000 winters geleden”. De gemeente wordt uitgenodigd om actief mee te doen in de vorm van samenzang. De kerstvertelling wordt gedaan door het koor en er worden ook een aantal traditionele kerstliederen gezongen. Er zal gecollecteerd worden voor de Stichting Voedselbank Leeuwarderadeel – Ferwerderadiel.
Reflection is ontstaan doordat er voor een speciale kerkdienst een gelegenheidskoor geformeerd moest worden. Dit was het begin van het hedendaagse koor. Momenteel ligt het ledenaantal op 80 personen uit alle windstreken. Niet alleen in ledenaantal maar zeker ook in kwaliteit is Reflection in de loop der jaren enorm gegroeid.
Muzikaal gezien zijn koor en dirigent (dhr. Jan Bode) zeer breed georiënteerd. Van easy ballads, via gedragen liederen, opwekkingsmuziek tot black gospel en Afrikaanse liederen, het koor is van al deze markten thuis. Meer informatie over het gospelkoor vind u op: www.reflection-tollebeek.nl
Sing-in 27 november m.m.v. “Telling Voices”
17-11-2011 10:56
Zondag 27 november verleent zanggroep ”Telling Voices” uit Minnertsga zijn medewerking aan de Sing-in, die gaat plaatsvinden in “De Hege Stins” te Stiens. De dienst zal voorgegaan worden door ds. Snijder uit Marrum en om 19.00 uur van start gaan. Het thema van deze dienst is: Gods plan met ons leven.
Toerustingsavond kerkgeschiedenis Stiens
23-10-2011 23:40
Op woensdag 9 november is er een toerustingsavond onder leiding van mevrouw Marie-Anne de Harder, docent kerkgeschiedenis in Leeuwarden, over een stukje kergeschiedenis in Stiens. In Stiens stond vanaf 1906 tot aan zijn emeritaat in 1936 dominee J.A. Bruins jr. Hij was, zoals we dat noemen een "rode dominee": in 1905 was hij lid geworden van de SDAP, de Sociaal Democratische Arbeiderspartij. Dat een predikant in die tijd lid werd van een socialistische partij was op z’n minst heel bijzonder. Het hoe en waarom van deze keuze hoopt mevrouw De Harder duidelijk te maken in een lezing op woensdag 9 november.

Tijdstip en locatie: 20.00 uur in De Hege Stins. Het belooft een spannend verhaal te worden!

Voor meer informatie: Protected email address, 058-2574057
Sing-in met mannenkoor Patrimonium uit Leeuwarden en ds. Pieter Boomsma
12-09-2011 21:50
Sing-in met mannenkoor Patrimonium uit Leeuwarden en ds. Pieter Boomsma
Start van nieuw GGG seizoen!
11-09-2011 20:43
We beginnen op 21 september weer met de Gemeente Groei Groepen. Alle groeigroepsleden en mensen die voor het eerst mee willen doen zijn van harte welkom!
Voor iedereen is plaats. Het thema van dit seizoen is: Staan in de frontlinie. Het zal gaan over de vervolgde kerk.
De startavond op woensdag 21 september begint om 20.00 uur in het St. Vitushûs.